V dnešní zrychlené době určitě čas od času zatoužíte alespoň po troše vlastního klidu spojeného s přírodou nebo se v myšlenkách zatouláte někam daleko od všech lidí. Někam, kde se můžete zhluboka nadechnout čerstvého vzduchu a užívat si volnosti, kde budete jen Vy a Vaše rodina. A přesně pro tyto účely je zahrada jako stvořená. Protože zahrada založená dnes Vás bude obklopovat dalších několik desetiletí. Bude Vás neustále překvapovat něčím novým, uchvacovat svou krásou. Měla by být místem nejen klidu a relaxace, ale i sportovního vyžití. A proč se o tuto krásu, která Vám může být nadosah, připravit?

Služby

Návrhy zahrad

Před vlastní realizací své „vysněné“ zahrady je nutné se zamyslet, jak by měla zahrada v konečné podobě vypadat, kde budou stát okrasné a ovocné dřeviny a kam naopak vysadit ostatní rostliny. K tomuto účelu slouží „Návrh osázení zahrady“, který Vám rádi připravíme.

V prvním kroku se zaměříme na plochu určenou pro výsadbu a založení trávníku. Než bude vytvořen návrh, osobně s Vámi prokonzultujeme Vaše nápady, možnosti či případné nejasnosti. Návrh vytvoříme v digitální podobě a výsledný produkt Vám nejprve předvedeme v 3D provedení. Toto digitální provedení Vaší zahrady dokáže příjemným způsobem přiblížit a upřesnit představu o tvarech, barvách a velikosti vybraných rostlin a Vy si můžete spolurozhodnout o jejich umístění. Jakmile je návrh hotov, převedeme vzniklou projektovou dokumentaci do tištěné podoby. Ta je pak potřebná pro vlastní realizaci zahrady.

V případě, že se rozhodnete pro realizaci Vaší zahrady firmou ZAHRADY Vrobel, s.r.o., bude Vám návrh proveden zdarma