V dnešní zrychlené době určitě čas od času zatoužíte alespoň po troše vlastního klidu spojeného s přírodou nebo se v myšlenkách zatouláte někam daleko od všech lidí. Někam, kde se můžete zhluboka nadechnout čerstvého vzduchu a užívat si volnosti, kde budete jen Vy a Vaše rodina. A přesně pro tyto účely je zahrada jako stvořená. Protože zahrada založená dnes Vás bude obklopovat dalších několik desetiletí. Bude Vás neustále překvapovat něčím novým, uchvacovat svou krásou. Měla by být místem nejen klidu a relaxace, ale i sportovního vyžití. A proč se o tuto krásu, která Vám může být nadosah, připravit?

Služby

Odklízení sněhu

Každý rok se nám tu objeví sníh a mráz, někdy je ho více, jindy zase méně. Děti jsou nadšené příchodem zimy, ale dospělí jsou v tomto ohledu už skeptičtější. Většina z vás je vybavena lopatami, hrably a mnohdy i frézami na sníh.

Ale když se zamyslíte, je tato investice nutná? Jak moc budete frézu využívat? Nebude jen zavřená v garáži po většinu roku a párkrát během zimy splní svůj účel? Určitě jste už také mysleli na náklady spojené s opravami. Není pro vás tedy výhodnější domluvit se s firmou, která se touto činností zabývá a na zavolání Vám sníh odklidí?

Provádíme odklízení a odvoz sněhu, posyp inertním materiálem nebo solí. Ať už se jedná o výjezdy z garáže nebo jen chodníčky. To vše bez omezení velikosti. Domluvit jde samozřejmě i hodina započetí odklízení a její četnost.